Середа, 22.01.2020, 21:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Опорний навчальний заклад Озернянська ЗОШ І - ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Інформаційний вісник

18 січня 2016 року (понеділок) відбулося засідання батьківського активу школи.

До порядку денного були внесені питання:

            1. Про роботу школи в  І семестрі 2015/16 н.р.

            2. Про роботу школи в ІІ семестрі 2015/16 н.р.

            3. Про зміни в організації харчування учнів  та в оплаті за обіди в шкільній їдальні з січня  2016 р.

Учасники засідання були проінформовані про роботу школи в І семестрі (навчальна діяльність учнів, позакласна робота, господарська діяльність) та планову діяльність на січень-травень 2016 р.

               Законом України "Про загальну середню освіту" в ст. 21 п.3, який діє з 1999 року, передбачено "Органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади забезпечують безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям".

                На протязі багатьох попередніх років інші учні 1-4 класів одержували обіди за рахунок районного бюджету. З січня 2016 року ця пільга відмінена. Шляхи вирішення питання про здійснення харчування всіх учнів 1-4 класів обговорювалися на засіданні і запропоновані до розгляду на батьківських зборах батьків учнів початкових класів (день проведення - другий робочий день у ІІ семестрі, початок о 17 годині).


9 квітня 2013 р. Пройшли збори батьків учнів 1-4 класів та батьків дошкільників (2007 року народж.).
Директор школи Онопрієнко Ю.В. у своєму 20-хвилинному виступі акцентував увагу на таких питаннях:
   1. 25 років тому учні 4 класу нашої школи мали темп виразного свідомого читання 150-220 слів за хвилину. Нині найкращий показник – 153. Висновок: Учнями читанню дома приділяється надто мало часу.
Причини: Телевізор, мобільний телефон, комп’ютер, пасивність з сторони батьків.
   2. Учні не завжди користуються тротуаром, необдумано ведуть себе на дорозі, їдучи на велосипеді.
Висновок: Крім вчителів, батьки повинні бути більш активними до своїх і чужих дітей у профілактиці порушень правил вуличного руху.
   3. Серед учнів середніх і старших класів є випадки бездумного списування домашніх завдань з розв’язників, якими наповнені прилавки продавців книг.
Висновок: Вашим дітям, коли закладаються основи знань, потрібне свідоме засвоєння навчального матеріалу.
  4. Згідно нового Стандарту освіти, з 2012 р. учні 1 класу почали вивчати іноземну мову, а з 1 вересня 2013 р. для друго та п’ятикласників вводиться новий предмет - інформатика. Нині іноземна мова навчання – англійська. З нинішнього першовересня поступово вводиться (починаючи з 5 кл.) друга іноземна мова (на вибір закладу освіти). Присутнім батькам (80% від кількості батьків п'яти класів) пропонувалося вибрати одну, крім англійської. Мова йшла про німецьку, польську (в селі проживає багато потомків поляків, про що свідчать прізвища, наявність на цвинтарі окремого місця захоронень католиків (останні – 60-і роки ХХ ст.), російську.
 Висновок. В результаті голосування (з 41- 39), прийнято рішення, що в 2013/14 навч. р. і в наступні другою іноземною мовою для вивчення з 5 класу буде російська.

30 січня 2013 р. (ЗА 50 НАВЧАЛЬНИХ ДНІВ ДО ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ),  пройшли спільні збори батьків та учнів 11 класу за участю директора школи Онопрієнка Ю.В., заступника директора з НВР Луценка С.В., практичного психолога Скрипки С.А., класного керівника 11 класу Онопрієнко В.С. Приємно відмітити, що явка батьків була 100-відсотковою. Онопрієнко Ю.В. відмітив про настання надзвичайного періоду в учнів: повторення і систематизація вивченого у 11 класі та в попередні роки, необхідність якісної підготовки до ДПА та до ЗНО (всі випускники мають намір його проходити). Про особливості закінчення навчального року, участь (неучасть з певних причин у ДПА), реєстрація для проходження і саме проходження ЗНО – основна думка виступу Луценка С.В. Про особливості вибору майбутньої професії, організації робочого дня у період підготовки і проходження іспитів почули присутні від Скрипки С.А. Класний керівник Валентина Степанівна проаналізувала результати навчальної діяльності у першому семестрі (єдиний у школі клас, в якому немає учнів з початковим рівнем знань), навела докази більш успішного навчання більшості учнів класу у ІІ семестрі.

29 січня 2013 р. – став днем традиційних зборів батьків майбутніх першокласників. За попередніми даними   1 вересня наш учнівський колектив поповнять 15 маленьких школярів ( 8 дівчаток і 7 хлопчиків). Директор школи Онопрієнко Ю.В. привітав батьків з наближенням особливої події у їх сім’ях і інформував про особливості Озернянської школи. Заклад має всі можливості для організації навчально-виховної роботи. Вчителі (класовод, англійської мови, музики) – досвідчені, з досвідом роботи у початковій школі. Матеріальна база на доброму рівні. Практичний психолог Скрипка С.А. розповіла батькам про особливості дитячого організму у віці 5-6 років, дала поради по психологічній підготовці дітей до школи та організації їх режиму в початковий період навчання. Кожен з батьків одержав буклет «Пам’ятка батькам майбутніх першокласників». Вчителька майбутніх 1-класників Коркішко Тамара Іванівна розповіла батькам про особливості підготовки до школи, наголосила на комплексній підготовці дитини до школи, яка передбачає розвиток емоційно-особистісної сфери, морально-вольової, а також досягнення певного рівня фізичної зрілості. Дітям доречно проводити бесіди про шкільне життя, організовувати сюжетно-рольові ігри, навчати справлятися з власними емоціями. До шести років потрібно навчити дитину контролювати свої почуття і переживання. Не можна залишати осторонь питання формування моральних якостей. Десь у такому ж віці починає формуватися почуття обов’язку перед іншими і перед собою, почуття власної гідності, сорому, уміння самостійно оцінювати свої вчинки. Батьки запрошені з дітьми на Свято Дошколярика, яке готують учні початкових класів для дошкільнят (4-6 років) і пройде воно 8 лютого (п’ятниця).
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Архів записів
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz