Середа, 22.01.2020, 21:33
Вітаю Вас Гість | RSS

Опорний навчальний заклад Озернянська ЗОШ І - ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Батьківський комітет

СКЛАД ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНОГО БАТЬКІВСЬКОГО КОМІТЕТУ

(обрано 16 березня 2018 р.)

ЮРЧЕНКО ТЕТЯНА ЯРОСЛАВІВНА - голова батьківського комітету школи

СКОРОХОД ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

ПЕРЕСТЮК СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА

КОПТЄВА ОКСАНА ПЕТРІВНА

ЖУКОВСЬКА БОГДАНА АНДРІЇВНА

ЮРЧЕНКО ТЕТЯНА ЯРОСЛАВІВНА

КЛОЧКО КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА

КОРБУТ ЛЮДМИЛА РОСТИСЛАВІВНА

БАРІНОВА НАТАЛІЯ ЛЕОНІДІВНА

ІЛЬНІЦЬКА ОКСАНА ВАСИЛІВНА

ЮРЧЕНКО ТЕТЯНА ЯРОСЛАВІВНА

ШУТЕНКО ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА

СКЛАД БАТЬКІВСЬКИХ КОМІТЕТІВ КЛАСІВ

(обрано 16 березня 2018 року)

1 клас

Скороход Олена Володимирівна

Пруська Тетяна Михайлівна

Коваленко Олена Анатоліївна

2 клас

Перестюк Світлана Володимирівна

Федоренко Юлія Олексіївна

Гриша Катерина Валеріївна

3 клас

Коптєва Оксана Петрівна

Лужецька Яна Олександрівна

Засуха Інна Юріївна

4 клас

Жуковська Богдана Андріївна

Шурдук Наталія Миколаївна

Баюрова Світлана Миколаївна

5 клас

Юрченко Тетяна Ярославівна

Миронов Олексій Володимирович

Махиня Інна Георгіївна

6 клас

Клочко Катерина Миколаївна

Коваленко Олена Анатоліївна

Шелест Ірина Дмитрівна

7 клас

Корбут Людмила Ростиславівна

Старовойтенко Валентина Миколаївна

Костенко Юлія Леонідівна

8 клас

Барінова Наталія Леонідівна

Точена Тетяна Анатоліївна

Яковенко Ірина Володимирівна

9 клас

Ільніцька Оксана Василівна

Андреєва Інна Миколаївна

Святецька Людмила Петрівна

10 клас

Юрченко Тетяна Ярославівна

Трохимчук Наталія Анатоліївна

Марущак Інна Миколаївна

11 клас

Прусенко Валентина Володимирівна

Киришун Любов Михайлівна

Мелянець Оксана Анатоліївна

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

СКЛАД ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНОГО БАТЬКІВСЬКОГО КОМІТЕТУ

(обрано 24 лютого 2017 р.)

 

ШАБЕЛЬНИК Богдана  Андріївна - голова батьківського комітету школи

КРУПА Андрій Михайлович

ТИЩЕНКО Олена Вікторівна

БАЮРОВА Світлана Миколаївна

САМОЙЛИК Майя Олександрівна

КЛОЧКО Катерина Миколаївна

КОРБУТ Людмила Ростиславівна

ТОЧЕНА Тетяна Анатоліївна

ІЛЬНІЦЬКА Оксана Василівна

ЮРЧЕНКО Тетяна Ярославівна

ШУТЕНКО Валентина Володимирівна

РУДЕНКО Людмила Леонідівна

СКЛАД БАТЬКІВСЬКИХ КОМІТЕТІВ КЛАСІВ

(обрано 24 лютого 2017 року)

 

1 КЛАС

      1. Крупа Андрій Михайлович

      2. Федоренко Юлія Олексіївна

      3. Перестюк Світлана Володимирівна

2 КЛАС

     1. Тищенко Олена Вікторівна

     2. Святецька Олена Олегівна

     3. Коцюба Наталія Миколаївна

3 КЛАС

     1. Баюрова Світлана Миколаївна

     2. Стороженко Олена Миколаївна

     3. Шабельник Богдана Андріївна

4 КЛАС

     1. Самойлик Майя Олександрівна

     2. Миронов Олексій Володимирович

     3. Смирнов Микола Євгенович

5 КЛАС

     1. Клочко Катерина Миколаївна

     2. Святецька Олекна Олегівна

     3. Шелест Ірина Дмитрівна

6 КЛАС

     1. Корбут Людмила Ростиславівна

     2. Святецька Олена Олегівна

     3. Костенко Юлія Леонідівна

7 КЛАС

     1. Точена Тетяна Анатоліївна

     2. Марущак Інна Миколаївна

     3. Петровська Ірина Сергіївна

8 КЛАС

     1. Ільніцька Оксана Василівна

     2. Собченко Олена Олександрівна

     3. Петрівська Леся Вікторівна

9 КЛАС

     1. Юрченко Тетяна Ярославівна

     2. Трохимчук Наталія Анатоліївна

     3. Петровська Ірина Сергіївна

10 КЛАС

     1. Шутенко Валентина Володимирівна

     2. Ражик Віра Миколаївна

     3. Киришун Любов Михайлівна

11 КЛАС

     1. Руденко Людмила Леонідівна

     2. Клочко Катерина Миколаївна

 

 

 

СКЛАД ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНОГО БАТЬКІВСЬКОГО КОМІТЕТУ

(обрано 25 лютого 2016 р.)

 

ЛИТВИН Людмила Ростиславівна – голова батьківського комітету школи 

БАЮРОВА Світлана Миколаївна – заступник голови батьківського комітету школи

ТИЩЕНКО Олена Вікторівна

ШАНОР Ганна Володимирівна

ПОЛІЩУК Василь Вікторович 

ТОЧЕНА Тетяна Анатоліївна

ІЛЬНІЦЬКА Оксана Василівна

ТРОХИМЧУК Наталія Анатоліївна

ШУТЕНКО Валентина Володимирівна

РУДЕНКО Людмила Леонідівна

ШЕЛЕСТ Ольга Василівна

 

СКЛАД БАТЬКІВСЬКИХ КОМІТЕТІВ КЛАСІВ

(обрано 25 лютого 2016 р.)

 

1 КЛАС

  1.  Тищенко Олена Вікторівна
  2.  Засуха Інна Юріївна
  3.  Шелест Ірина Дмитрівна

2 КЛАС

  1.  Баюрова Світлана Миколаївна
  2. Шабельник Богдана Андріївна
  3. Полянська Марина Олександрівна

3 КЛАС

  1.  Шанор Ганна Володимирівна
  2. Дівченко Юлія Вікторівна
  3. Миронова Інна Сергіївна

4 КЛАС

  1. Поліщук Василь Вікторович
  2. Святецька Олена Олегівна
  3. Клочко Катерина Миколаївна 

5 КЛАС

  1. Литвин Людмила Ростиславівна
  2. Святецька Олена Олегівна
  3. Костенко Юлія Леонідівна

6 КЛАС

  1. Точена Тетяна Анатоліївна
  2. Марущак Інна Миколаївна
  3. Шевченко Наталія Петрівна

7 КЛАС

  1.  Ільніцька Оксана Василівна
  2. Собченко Олена Олександрівна
  3. Святецька Людмила Петрівна

8 КЛАС

  1.  Трохимчук Наталія Анатоліївна
  2. Петровська Ірина Сергіївна
  3. Юрченко Тетяна Ярославівна

9 КЛАС

  1. Шутенко  Валентина Володимирівна
  2. Ражих Віра Миколаїіна
  3. Мелянець Оксана Анатоліївна

10 КЛАС

  1. Руденко Людмила Леонідівна
  2. Розумей Тетяна Вікторівна
  3. Клочко Катерина Миколаївна

11 КЛАС

  1. Шелест Олена Василівна
  2. Ренкас Віта Миколаївна
  3. Кульчицька Ангеліна Павлівна

 

 


 

Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Архів записів
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz