Середа, 22.01.2020, 20:43
Вітаю Вас Гість | RSS

Опорний навчальний заклад Озернянська ЗОШ І - ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Архів новин за 2013-2014 навчальний рік

 

 

 

21 лютого 2014 року - в Озернянській школі День Дошколярика. На свято, яке проводиться для дітей 3-11 років завітало більше 80 озернян.

 
 

 
 

 
 
 19 лютого 2014 року шестикласники, які пройшли половину одинадцятирічного навчання, були самими активними на святі Екваторі.

НАЗУСТРІЧ 200-РІЧЧЮ Т.Г.ШЕВЧЕНКА

20 січня в нашій школі пройшов відкритий урок-конференція «Робота в системі МАН» для учнів 7-11 класів, які брали участь у районних олімпіадах та конкурсах. Учитель української мови та літератури Цимбал Т.А. ознайомила присутніх із науково-дослідницькою роботою учениці 10 класу Стельмах Валентини «Оцінка історичного минулого Тарасом Шевченком у поемі-містерії «Великий льох», яку вона захищала 20 грудня на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів і кандидатів у члени МАН. Потім сама учениця виступила із презентацією до роботи.  У цей же день учителями української мови та літератури Цимбал Т.А. та  Вигівською Н.М. було проведено конкурс на кращу ілюстрацію до творів Т.Шевченка та конкурс декламаторів. Учні 5-11 класів за допомогою пензля чи олівця виявили своє бачення таких поезій, як «Садок вишневий коло хати…», «Тече вода з-під явора…», «У кожного своя доля…», «Катерина» та ін. Усі, хто бажав похвалитися своєю декламаторською майстерністю, підготували художнє читання таких творів Кобзаря: «Царі», «Заповіт», «Садок вишневий коло хати..», «Нащо мені чорні брови…», «Тополя» та ін. Крім цього, діти прослухали записи пісень на слова Тараса Шевченка.

 
 
 
         КОНКУРС ПРЕЗЕНТАЦІЙ ПРО Т.ШЕВЧЕНКА

21 лютого 2014 року в Озернянській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов конкурс презентацій про Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 7-11 класів. Перемогла учениця 10 класу Янишевська Лілія.

 

ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО В ВІКАХ НЕ СТАРІЄ

24 лютого 2014 року відбувся конкурс читців поезії Тараса Шевченка. Учителі української мови та літератури Цимбал Т.А. і Вигівська Н.М. спільно з бібліотекарем Янюк Т.М. провели його у два етапи. Спочатку мали можливість позмагатися у декламаторській вправності учні початкових класів. Марущак Артем із  віршем «Не завидуй багатому…» (4 кл.) посів ІІ місце, а ІІІ місце розділили другокласниця Сорока Вікторія («І золотої, й дорогої…»), четвертокласниці Шевченко Віталія («І виріс я на чужині…») та Точена Софія («Плач Ярославни»).

Учні 5-11 класів перед змаганням переглянули презентацію про Т.Шевченка. Після цього члени журі уважно слухали вірші Кобзаря у виконанні старшокласників. На ІІІ місці опинилася учениця 8 класу Литвин Віта із поезією «Мені однаково…», на ІІ місці – семикласниця Ражик Марина («Думка»). Перемогла в конкурсі учениця 7 класу Прусенко Вікторія («Муза»).

Крім цього, дівчата 6, 7 і 10 класів розіграли уривок із драми Т.Шевченка «Назар Стодоля».

 

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

З 11 по18 листопада в нашій школі проходив тиждень української мови та літератури. На лінійці, присвяченій відкриттю тижня, було оголошено про заходи, до участі в яких запрошуються учні школи.

11 листопада о 13:10 у кабінеті української мови та літератури зібралися 15 учнів 6-11класів, щоб узяти участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.

Учні 8-11 класів, розділившись на 2 команди (І ком. – 8 і 9 кл., ІІ ком. – 10 і 11 кл.), позмагалися в конкурсі «Культура мовлення». Здобула перемогу ІІ команда.

Учні 5-7 класів «мірялися силами» у мовознавчому  турнірі. Перемогла команда, яка об’єднала представників 5 і 6 класів.

Із перемогою у конкурсі плакатів «Розквітай же, рідне слово!» вітаємо учнів 11 класу.

У конкурсі «Що за диво – наша мова!» серед читців-декламаторів хочеться відзначити Михайлюк Тетяну (11 кл.), Гончарову Марину (10 кл.), Прусенко Вікторію (7 кл.), Сімороз Єлизавету (6 кл.), Святецьку Тетяну (5 кл.).

Шануймо ж нашу рідну мову, прилучаймося до скарбів красного письменства, будьмо щирими українцями кожної миті свого життя!

 

 

19 грудня 2013 року Трохимчук Наталія Анатоліївна по результатах ІІ етапу конкурсу «Учитель року – 2014» з номінації «Початкові класи»  стала лауреатом (4 місце). Вітаємо!

12 грудня 2013 року на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів відбувся І етап обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» з номінації «Початкові класи». У ньому взяли участь кращі вчителі початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів з усіх регіонів Київської області, загалом – 39 осіб. Ця подія стала справжнім святом педагогічної майстерності вчителів початкових класів, які представили педагогічні й методичні знахідки своєї педагогічної діяльності, ознайомили зі специфікою організації навчально-пізнавальної діяльності дітей молодшого шкільного віку за традиційною системою та інноваційними проектами. За результатами професійних випробувань І етапу конкурсу «Учитель року – 2014» з номінації «Початкові класи» учасниками ІІ етапу визначено 6 кращих вчителів. Серед них і Трохимчук Наталія Анатоліївна, яка 19 грудня демонструватиме своє вміння проводити урок з незнайомим класом у Гребінківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Васильківського району. Тож зичимо Наталії Анатоліївні подальших успіхів!

 

 

22 березня, напередодні Дня театру, відбувся районний конкурс «Золота маска». В ньому взяли участь 14 шкільних театральних колективів. Серед них і наш гурток «Казковий світ». Оскільки ми були дебютантами і представляли молодшу вікову групу, то саме наша вистава (вірніше, уривок з п’єси «Принц та жебрак» за мотивами твору Марка Твена) розпочала конкурсну програму. Перші кроки на великій сцені, перше хвилювання, перші оплески та посмішки глядачів і ... не перше, але таке несподіване і бажане, друге місце
Чесно кажучи, ніхто і не сподівався на такий високий результат. Цитуємо відомого персонажа: «... я не чарівник, я тільки вчусь...». От і наші гуртківці їхали на конкурс вчитись у інших. А сталося диво: талант і майстерність маленьких артистів оцінили справжні «чарівники» - досвідчені члени журі. Велика їм за це подяка. Дуже важливо, коли улюблена дитяча справа знаходить достойну оцінку у дорослих. Скажемо відверто, нашому маленькому театру пощастило як із п’єсою, так і з акторами. Всі наші діти надзвичайно талановиті, люблять імпровізувати, творчо підходять до «акторських завдань». Всі вони з легкістю можуть замінити один одного в п’єсі. Готуючись до конкурсу, ми вирішили здивувати глядачів тим, чим не змогли б здивувати інші колективи. І судячи з почесного ІІ місця, нам це вдалось. Слід відзначити, що на конкурсі існували досить жорсткі правила: на виступ і встановлення декорацій – 20 хвилин. Потрібно було за короткий термін максимально показати акторську майстерність, розповісти цікаву історію і донести до глядача якусь глибоку думку. Навчити, примусити замислитись над певними людськими цінностями. Ми віримо, що наш маленький театральний колектив з цим завданням впорався.
    Лавріненко О.В., керівник драмгуртка 
 
4 - 22 березня                 Шевченківські дні
 « Не поет – бо це до болю мало,
 Не трибун – бо це лиш рупор мас,
 І вже менш за все – « Кобзар Тарас»...
 – так писав про нашого національного пророка Є. Маланюк. Таким його усвідомлюємо і ми. 199-у річницю від дня народження Т.Г.Шевченка вшанували учні 1–11 класів. Протягом Шевченківських днів ( з 04.03 по 22.03) були проведені різні заходи. Діти із захопленням створили ілюстрації до творів Т.Шевченка. Особливо хочеться відзначити роботи Климчука Д. (2 клас), Святецької Ю. ( 2 клас), Краснікова Я. ( 2 клас), Костенка М. (2 клас), Литвин А. (2 клас), Солінського Д. (3 клас), Коваленка О.(4 клас), Тихого А.(4 клас), Святецької Т. (4 клас), Ражик М. (6 клас), Панчук О.(6 клас), Ляхевича В.(7 клас), Махмудова Ф.(9 клас). Учні 5-7 класів виготовили брошури і буклети. Зокрема 5 клас – «Вірші та вислови про Т.Шевченка», 6 клас – «Вислови відомих людей, прислів’я і приказки про Т. Шевченка», 7 клас – «Афоризми Т.Шевченка». Учнями 8-11 класів були представлені стінгазети: «Музи Шевченка» (8 клас), «Літопис долі» (10 клас), «Шевченко-художник» ( 11 клас).
    Серед учнів 1–7 класів було проведено конкурс читців поезій Т. Шевченка. У молодшій групі (1 – 5 класи) найкращими декламаторами виявилися учениця 5 класу Сімороз Є. ( І місце), учениця 2 класу Клочко А. (ІІ місце) та учениці 5 класу Махмудова С. і Марущак Є. ( ІІІ місце). А учні 6 і 7 класів поставили чудові інсценізації: 6 клас – уривок із поеми «Катерина», 7 клас – вірша «Сон» («На панщині пшеницю жала...»).    
    Між учнями 8–11 класів був проведений конкурс ерудитів «Як ми знаємо творчість Т.Шевченка». Учні відповідали на запитання, що стосувалися і біографії, і творчості Кобзаря. Домашнім завданням було передбачено перевірити акторську майстерність учасників конкурсу. Команда 8 класу інсценізувала уривок із поеми «Наймичка», 9-класники – уривок із поеми «Тополя». І особливо порадували і приємно здивували членів журі та глядачів своєю інтерпретацією уривка з уже раніше згаданої «Катерини» учні 11 класу. У підсумку І місце виборола команда 9 класу, ІІ місце – 11 клас, ІІІ клас – 8 клас.
     У бібліотеці була відкрита книжкова виставка «Шевченкове слово в віках не старіє».
                                                                                     Янюк Т.М., бібліотекар
 
В І Т А Є М О !
14 березня пройшов фінальний етап Турніру юних математиків Білоцерківщини "Інтелектуальний олімп”. Наші кращі математики Сокол Олена, Коробченко Олександра, Прусенко Юрій виявилися найсильнішою командою серед самих сильних. 1 місце. МОЛОДЦІ !
 
 
4-15 березня        ДЕКАДА МАТЕМАТИКИ, ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ
Всі знають, що математика—цариця наук. Тому і не дивно, що математику вивчають усі учні школи, вона використовується при вивченні інших предметів. Хоч з фізикою та астрономією дружать старші учні, але ці предмети також цікаві, потрібні. У цьому переконалися учасники та глядачі конкурсів, які пройшли з 4 по 15 березня: "Кмітливі і ви-нахідливі математики (5-6 кл.), "Математичний брейн-ринг” (7-8 кл.), Інте-лектуальне шоу "Еврика”, "Чи розумніший ти за 5-класника?” (5-7 кл.), "Щас-ливий випадок” (8, 9 кл.). Рамками декади занят-тя математикою, фізикою, астрономією у позауроч-ний час не обмежуються, так як ще раніше про-йшли конкурси "Левеня”, а попереду "Найрозумні-ший” (фізика), "Кенгу-ру” (математика). 
 
 
 1 березня 
 НАШІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ - ДРУГІ В РАЙОНІ
     Наші юнаки-старшокласники (Горчинський Сергій, Махненко Олександр, Прусенко Юрій, Загайнов Олесій, Хрипко Станіслав, Богач Тарас) перемігши 15 лютого суперників з Потіївської та Терезинської шкіл, вийшли до фіналу. Виступ 1 березня в Узині виявився менш вдалим. Вигравши у команди Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. і неналаштувавшись на гру, недооцінивши суперника, програли волейболістам Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
 
    В результаті — друге місце. 
Вітаємо призерів волейбольних змагань 2 0 1 3 року !
 
 
ХОЛОДНИЙ ЖАРКИЙ ЛЮТИЙ
На шкільному подвір’ї місяць лютий володарював по справжньому: морози, сніг, пронизливі вітри... Одночасно в шкільному приміщенні було жарко від азарту, творчості, переживань, які супроводжували учасників районних заходів (турнір юних фізиків «Найрозумніший» (28 лютого), турнір юних математиків «Інтелектуальний олімп» (21 лютого), зональні змагання з волейболу серед збірних шкіл (22 лютого), шкільних декад англійської мови (4 – 15 лютого), історії (18 – 28 лютого), змагання в честь Дня Захисника Вітчизни (22 лютого), свят Дошколярика (8 лютого), «Екватор» (1 лютого).
 
 28 лютого. Турнір юних фізиків «Найрозумніший»
 
Починаючи з 2004 року учні нашої школи приймають активну участь у конкурсі юних фізиків "Найрозумніший", стають фіналістами, займають призові місця у своїх вікових категоріях. Наприклад: Пелих Богдан (2004 р.), Олійник Сергій (2004 р.), Путієнко Тарас (2004 - 2006 р.), Власенко Юрій (2008 р.), Литовка Тетяна (2009 - 2010 р.),Сокол Микола (2009 р.), Вигівська Юлія (2010 р.), Сокол Олена (2012 р.).
Починаючи з 2007 року в нашій школі стали проходити зональні тури конкурсу, які збирають учнів шести сусідніх шкіл. От і в цьому році ми радо вітали у себе школярів із Бикової Греблі, Поправки, Чупири, Шкарівки та наших земляків із Озернянської ЗОШ І-ІІ ступенів. Змагалися учні, трудилися члени жюрі, потім всі разом посмакували чаєм з пиріжками і вирішили направити на фінальний тур слідуючих учнів: 8 клас - Скрипку Наталію (Биковогребельське НВО), Селезньову Альону (Чупирянське НВО); 9 клас - Хрипка Станіслава (Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Жосана Богдана (Чупирянське НВО); 10 клас - Юзвенка Павла (Поправське НВО), Кашпаренко Юлію (Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.); 11 клас - Сокол Олену (Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Ярошенко Вікторію (Поправське НВО).
Бажаємо їм удачі, а своїм - якщо не перемоги, то хоч стати призерами конкурсу і увійти в категорію "найрозумніших" фізиків Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст.
 
22 лютого. Зональні змагання з волейболу
22 лютого в нашій школі пройшли районні зональні  змагання з волейболу, в яких взяли участь 4 команди юнаків (Озернянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шкарівська ЗОШ І-ІІІст., Терезинське НВО і Потіївське НВО) і 4 команди дівчат (Озерна, Шкарівка, Терезіно, Фурси). В напруженій боротьбі переможцями зональних змагань стали команди Озернянської ЗОШ серед юнаків і Фурсівської ЗОШ серед дівчат.
 
 21 лютого. ТЮМ – турнір юних математиків
 У далекому 2001 році з числа кращих учнів-математиків області (у п’ятірку ввійшла і наша 11-класниця Кириленко Олена) було сформовано команду, яка взяла участь у Всеукраїнському конкурсі юних математиків (м.Суми). А вже весною 2002 р. (по принципу Всеукраїнського) було проведено районний Турнір юних математиків «Інтелектуальний олімп» для команд шкіл району, які формувалися з числа учнів 8-9 та 10-11 класів.
 11 років поспіль (склад команди змінювався, а результат залишався позитивний) наша команда 10-11 класів (серед 22) в числі кращих: 9 разів – третє місце і двічі (2011, 2012) – друге.Цьогорічний зональний турнір, який пройшов на базі нашої школи з участю 10 команд від 7 шкіл підтвердив про серйозність намірів учасників.
Команди після тривалої безкомпромісної боротьби вимогливе журі розподілило у такій послідовності:
 
8-9 класи
 1 місце – Чупирянське НВО,
2 – Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст. (Хрипко Стас, Стельмах Валя, Скрипка Ілона, Шовкопляс Дарина),
3 – Озернянська ЗОШ І-ІІ ст. №1.
 
 10—11 класи
1 місце –Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст,
2 – Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.,
3 місце – Поправське НВО.
Побажаємо нашим одинадцятикласникам-фіналістам (Сокол Лєна, Богач Тарас, Прусенко Юра, Горчинський Серьожа)успішного виступу 21 березня 2013 р. на заключному етапі ТЮМ.
 
Декада англійської мови
З 04 по 18 лютого в школі проходила декада англійської мови. Декада розпочалася з конкурсу між 5-11 класами на кращий проект (на постері учні повинні були розкрити тему, яка їм найбільше запам’яталась на уроках англійської мови). Найбільш вдалими були роботи учнів 6-го і 9-го класів («Travelling», «Inventors and Inventions»). А самі маленькі знавці англійської мови (1-4 класи) приймали участь в конкурсно-розважальній програмі «Funny English». Учні згадували кольори, із зав’язаними очима на дотик вгадували англійські літери, розповідали про них віршики. Вони з задоволенням приймали участь в конкурсі, коли на спині були прикріплені малюнки, і хто перший побачить, що зображено на малюнку суперника. Для цього потрібно бути неабияким спритним і кмітливим. Наймолодші учні вдячні учням 5-го класу, які їм показали лялькову виставу «The House in the Wood» та інсценізації казок «Ріпка», «Попелюшка», «Червона Шапочка». Для учнів 5-7 класів була проведена інтелектуальна гра «Кмітливі знавці англійської мови». Учні були і шифрувальниками, і художниками. Вони також повинні були показати знання англійської граматики. Найкраще це вдалось учням 5-го класу. 14 лютого учні 8-11 класів завітали в «Творчу майстерню», де керуючись інструкціями, написаними англійською мовою, виготовляли сувеніри до Дня Святого Валентина. Вони показали не тільки знання англійської мови, а й свою майстерність і творчість.

 

У ШКОЛІ - БАТЬКІВСЬКИЙ АКТИВ
31 січня 2013 р. пройшло спільне засідання громадських формувань школи (рада школи, батьківський комітет, піклувальна рада). Учасники зібрання почули інформацію-звіт заступника директора з навчально-виховної роботи Луценка С.В. про результати роботи у І семестрі 2012/13 н. р. До відома присутніх було доведене наступне.
І. Навчальна діяльність. На кінець першого семестру в школі навчалося 163 учні. Знання були оцінені 148 учнів (без першокласників). По всіх предметах мають високий рівень знань – 4 (Шевченко Віталія, 3 кл., Костенко Максим, 2 кл., Сокол Олена, 11 кл., Коробченко Олександра, 11 кл.,високий і середній рівень знань (7 – 11 б.) у табелях – 23 учнів. Лише з одного або двох предметів мають 6 балів (з інших 7 – 12б.) – 17 учнів. У табелях 24 учнів по 1- 4 оцінки у 2-3 бали. Не стараються і відповідно мають з п’яти і більше предметів початковий рівень знань 13 учнів.
 ІІ. Поведінка. Зразкова - 33, добра - 68, задовільна - 36, незадовільна - 11 (5 учнів і за І чверть, і за І семестр).
ІІІ. Відвідування. По школі - 85,5% (найкраще відвідування в 11кл., 5 кл., 7 кл.) Показники могли бути кращими, але частина учнів перебували на лікуванні в санаторії. Є два учні 10 класу, які без поважних причин пропускали уроки.
ІV. Результати олімпіад, захист робіт МАН, змагання, конкурси.Учні школи взяли участь в 15 олімпіадах районного рівня. 10 призових місць. І місце - Сокол О. – 11 клас, математика, фізика; Прусенко Ю. – 11 клас фізична культура, трудове навчання; ІІ місце - Хрипко С. - 9 клас, фізика; Мельник Л. - 8клас, світова література; Трохимчук Є. - 11 клас, фізична культура; ІІІ місце Янишевська Л. - 9 клас, історія; Хрипко С.- 9 клас, трудове навчання. ІІІ місце на захисті робіт МАН – Сокол Олена, 11 клас. Баскетбол – дівчата, збірна школи, ІІІ місце; хлопці – V місце. Дзю-до передноворічні обласні змагання «На призи Діда Мороза» (2002 рік народж. і молодші) – Малаш Віталій (5 кл.), ІІ місце. Обласні змагання серед допризивної молоді Панченко Роман ІІІ місце крос, ІІІ місце в особистому заліку, Сіромаха Віктор - ІІ місце по метанню гранати. Ще честь району захищали наші 11-класники Горчинський Сергій, Загайнов Олексій. Також учні школи приймали участь у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика; Міжнародному мовно-літературному конкурсі студентської та учнівської молоді ім. Т.Шевченка; Міжнародному природничому конкурсі «Колосок» (24 учасники); Всеукраїнському математичному конкурсі «Кенгуру» (24 учасники).
В рамках школи пройшли туристичні змагання між класами, змагання по футболу, інтелектуальні конкурси, декади, тижні по різних предметах. Ось їх неповний перлік: Свято квітів, День села, Свято до дня учителя, вітання ветеранів війни та праці в будинку пристарілих до дня людей похилого віку, Свято осені, Декада школи у дитячому садочку «Малятко», Заходи до дня пам’яті жертв голодомору та репресій, «100 днів у школі» (1 клас), Андріївські вечорниці (7-11 класи), Новорічні свята, Інтелектуальні ігри («Посмішка фортуни» 5-7 класи, «Я люблю Україну» 8-11 класи).
Спільним рішенням було внесені зміни у режим роботи школи на ІІ семестр. Зокрема: - робочий день 13 травня (понеділок, у селі поминальний день померлих, Проводи) перенесено на 23 березня (субота), який буде останнім робочим днем у третій чверті; - 3 травня (п’ятниця) – вихідний, день відпрацювання – 18 травня (субота) Отже, у період з 1 по 13 травня 2013 р. робочих днів буде лише 3 - 7,8,10 травня, а потім з 14 по 18 –5 робочих днів і з 20 по 23 – ще 4. 24 травня (п’ятниця) – свято Останнього дзвінка.
Прийнято рішення про проведення загальношкільних батьківських зборів.
Попередньо встановлено дату – 21 лютого (четвер).
 
З ДУМКОЮ ПРО УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ
30 січня 2013 р. (ЗА 50 НАВЧАЛЬНИХ ДНІВ ДО ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ),  пройшли спільні збори батьків та учнів 11 класу за участю директора школи Онопрієнка Ю.В., заступника директора з НВР Луценка С.В., практичного психолога Скрипки С.А., класного керівника 11 класу Онопрієнко В.С. Приємно відмітити, що явка батьків була 100-відсотковою. Онопрієнко Ю.В. відмітив про настання надзвичайного періоду в учнів: повторення і систематизація вивченого у 11 класі та в попередні роки, необхідність якісної підготовки до ДПА та до ЗНО (всі випускники мають намір його проходити). Про особливості закінчення навчального року, участь (неучасть з певних причин у ДПА), реєстрація для проходження і саме проходження ЗНО – основна думка виступу Луценка С.В. Про особливості вибору майбутньої професії, організації робочого дня у період підготовки і проходження іспитів почули присутні від Скрипки С.А. Класний керівник Валентина Степанівна проаналізувала результати навчальної діяльності у першому семестрі (єдиний у школі клас, в якому немає учнів з початковим рівнем знань), навела докази більш успішного навчання більшості учнів класу у ІІ семестрі.
Скоро в школу
29 січня 2013 р. – став днем традиційних зборів батьків майбутніх першокласників. За попередніми даними   1 вересня наш учнівський колектив поповнять 15 маленьких школярів ( 8 дівчаток і 7 хлопчиків). Директор школи Онопрієнко Ю.В. привітав батьків з наближенням особливої події у їх сім’ях і інформував про особливості Озернянської школи. Заклад має всі можливості для організації навчально-виховної роботи. Вчителі (класовод, англійської мови, музики) – досвідчені, з досвідом роботи у початковій школі. Матеріальна база на доброму рівні. Практичний психолог Скрипка С.А. розповіла батькам про особливості дитячого організму у віці 5-6 років, дала поради по психологічній підготовці дітей до школи та організації їх режиму в початковий період навчання. Кожен з батьків одержав буклет «Пам’ятка батькам майбутніх першокласників». Вчителька майбутніх 1-класників Коркішко Тамара Іванівна розповіла батькам про особливості підготовки до школи, наголосила на комплексній підготовці дитини до школи, яка передбачає розвиток емоційно-особистісної сфери, морально-вольової, а також досягнення певного рівня фізичної зрілості. Дітям доречно проводити бесіди про шкільне життя, організовувати сюжетно-рольові ігри, навчати справлятися з власними емоціями. До шести років потрібно навчити дитину контролювати свої почуття і переживання. Не можна залишати осторонь питання формування моральних якостей. Десь у такому ж віці починає формуватися почуття обов’язку перед іншими і перед собою, почуття власної гідності, сорому, уміння самостійно оцінювати свої вчинки. Батьки запрошені з дітьми на Свято Дошколярика, яке готують учні початкових класів для дошкільнят (4-6 років) і пройде воно 8 лютого (п’ятниця).
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Архів записів
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz